KONST / Litografier / Färglitografi 10974255
nr 1097 4255
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), 220/250, signerad, 31x22
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:51:27
20/3 17:32:40
20 mar
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim